Příspěvky našich klientů

Datum 14.08.2012

Vložil Jana Doňková

Titulek Výborná příprava na státní maturitu

Chtěla bych moc poděkovat Zuzce Pechové a Ireně Boučkové za skvělou přípravu na letošní státní maturitu z AJ.
Kurz vedený Irenou Boučkovou probíhal na profesionální úrovni, díky dlouholeté praxi a zkušenosti. Irena je lektorka, která neustále na sobě pracuje a sebevzdělává se, ale hlavně je to učitelka, která učí podle osnov na státní maturitu a je proškolená Cermaten jako maturitní komisařka. Moje zkušenost je taková, že na státní maturitu umí nejlépe připravit maturitní komisaři. Umí učit dle osnov Cermatu.
Nepotřebovala jsem žádné učebnice, pracovní listy mě Irena pečlivě připravila a rozdala na začátku hodiny. Pomohla mi pochopit v čem si angličtinu komplikuji a dala mi mnoho cenných rad, jak nedělat zbytečné chyby. Maturita má více částí a jedna z částí je interakce, kde je důležitá reakce a pohotovost na otázky a to jsme cvičili velmi důkladně. Dále jsme pouštěli poslechy a doma jsem psala slohovky. V konverzaci nevím jakým způsobem to dělala, ale uměla ze mě vytáhnout slovíčka, které jsem ani nevěděla, že znám. Plánovali jsme výuky často a individuálně podle mých požadavků a vždy byla skvělá domluva dle mého přání.
Nikdy mě Irena moc nešetřila, ale musím uznat, že se mě to u státní maturity vyplatilo. Nadruhou stranu i na kafčo a malý rozhovor v češtině zbyl čas. Jsem moc ráda, že jsem mohla navštěvovat tento kurz, protože jako student dálkového studia jsem měla ve škole velmi málo vyučovacích hodin. Neuměla jsem si ani představit co mě u maturity čeká, díky tomuto kurzu, který mě doplnil hodiny angličtiny jsem odmaturovala. Vždy je lepší být připraven!
Moooc děkuji.
Jana Doňková

Zpět na diskuzi