Naučíme! Přeložíme!


Příspěvky našich klientů

Datum: 15.03.2015

Vložil: Michal Svátek

Titulek: Výuka francouzštiny

Velmi příjemný a profesionální přístup. Výborná lektorka, vždy připravená a s chutí do výuky. Kdykoliv bylo potřeba cokoliv změnit, nic nebyl problém. Paní Pechovou mohu určitě doporučit i ostatním, kteří se chtějí dále rozvíjet výukou cizích jazyků.

—————

Datum: 02.03.2015

Vložil: Veronika

Titulek: Výuka francouzštiny

Tímto bych chtěla poděkovat paní Pechové za sjednání výuky francouzštiny. Veškerá komunikace probíhala na úrovni a sehnala nám výbornou lektorku Šárku Nováčkovou. Výuka byla skvělá. Jsem velice spokojená

—————

Datum: 29.06.2014

Vložil: Olga Cemperová

Titulek: Individuální výuka

Dobrý den,

s přístupem paní Pechové i se samotnou individuální výukou jsem byla velmi spokojena.

—————

Datum: 14.08.2012

Vložil: Jana Doňková

Titulek: Výborná příprava na státní maturitu

Chtěla bych moc poděkovat Zuzce Pechové a Ireně Boučkové za skvělou přípravu na letošní státní maturitu z AJ.
Kurz vedený Irenou Boučkovou probíhal na profesionální úrovni, díky dlouholeté praxi a zkušenosti. Irena je lektorka, která neustále na sobě pracuje a sebevzdělává se, ale hlavně je to učitelka, která učí podle osnov na státní maturitu a je proškolená Cermaten jako maturitní komisařka. Moje zkušenost je taková, že na státní maturitu umí nejlépe připravit maturitní komisaři. Umí učit dle osnov Cermatu.
Nepotřebovala jsem žádné učebnice, pracovní listy mě Irena pečlivě připravila a rozdala na začátku hodiny. Pomohla mi pochopit v čem si angličtinu komplikuji a dala mi mnoho cenných rad, jak nedělat zbytečné chyby. Maturita má více částí a jedna z částí je interakce, kde je důležitá reakce a pohotovost na otázky a to jsme cvičili velmi důkladně. Dále jsme pouštěli poslechy a doma jsem psala slohovky. V konverzaci nevím jakým způsobem to dělala, ale uměla ze mě vytáhnout slovíčka, které jsem ani nevěděla, že znám. Plánovali jsme výuky často a individuálně podle mých požadavků a vždy byla skvělá domluva dle mého přání.
Nikdy mě Irena moc nešetřila, ale musím uznat, že se mě to u státní maturity vyplatilo. Nadruhou stranu i na kafčo a malý rozhovor v češtině zbyl čas. Jsem moc ráda, že jsem mohla navštěvovat tento kurz, protože jako student dálkového studia jsem měla ve škole velmi málo vyučovacích hodin. Neuměla jsem si ani představit co mě u maturity čeká, díky tomuto kurzu, který mě doplnil hodiny angličtiny jsem odmaturovala. Vždy je lepší být připraven!
Moooc děkuji.
Jana Doňková

—————

Datum: 03.03.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Letni kurzy

Dobrý den
Ráda bych se zeptala na letní kurzy pro děti.Děkuji za odpověď.

—————

Datum: 01.04.2012

Vložil: Zuzana Pechová

Titulek: Re: Letni kurzy

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V létě nabízíme týdenní intenzívní kurzy jak pro děti tak i pro dospělé. Výuka trvá 4 vyučovací hodiny denně od pondělí do pátku. Děti se učí formou her, písniček, soutěží atp. s ohledem na jejich věk. Tyto kurzy budeme určitě nabízet i v letošním roce. Termíny budou zveřejněny na přelomu května a června. Pokud by Vám vyhovoval nějaký konkrétní termín, prosím, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a Váš požavek zohledníme při sestavování nabídky letních kurzů.

—————

Datum: 15.08.2011

Vložil: Vendula Hricková

Titulek: pochvala

Dobrý den ,
dcera navštěvovala již druhým rokem dětský kurz vedený p. Stejskalovou a jsme velice spokojeni.Všem vřele doporučuji
a věřím že budeme kurz navštěvovat i nadále.Přeji mnoho
spokojených klientů jako jsme my a děkuji p. Pechové za
vřelý přístup a ochotu v komumikaci.

—————

Datum: 03.06.2011

Vložil: Peťa

Titulek: letní kurz - hodnocení

Navštěvovala jsem týdenní intenzívní kurz, který byl pro mě přínosem. Hodně jsme mluvili a opakovali stále dokola, bylo to dobrý, myslela jsem že jsem z toho zblbla, ale náhle v následujícím školním roce mi všechny vědomosti naskakovaly a nemusela jsem přemýšlet, jak se třeba tvoří čas, otázka... Je zde individuální přístup a menší skupina, takže se zdokonalujeme ve věcech, které nám moc nejdou a potřebujeme. Tento rok se ho zúčastním určitě znova a vřele ho všem doporučuji. :-)

—————

Datum: 03.06.2011

Vložil: Pavlína Němečková

Titulek: Intenzívní kurzy - pochvala

Minulý rok v létě jsem se zúčastnila týdenního intenzívního kurzu angličtiny, který vedla Mgr. Zuzka Pechová. Kurz byl veden velice profesionálně, drilovou metodou, která mi vyhovovala a byla pro mě velmi efektivní. Pokud bude další kurz v létě, tak se určiitě opět zúčastním.

—————

Datum: 30.05.2011

Vložil: Míša Kousalová

Titulek: Pochvala

Dobrý den,
výuka byla velmi super. Lektorka Denisa Čermáková byla úžasná, komunikace s paní Pechovou také.
Chtěla bych za výuku velmi poděkovat. A všem velice doporučuji.
super!!!

—————